Dzisiaj: Poniedziałek 18 grudnia 2017

„Następna stacja Piotrków Trybunalski” to najnowsza produkcja piotrkowianina Adama Guzińskiego. Premiera filmu promującego miasto odbędzie się 28 grudnia w kinie „Helios”.
18-12-2017

40 lat minęło…

Życzenia, gratulacje, prezenty, goście, a także odświętny nastrój i piękne przedstawienie z udziałem najmłodszych – tak wyglądały obchody 40-lecia Przedszkola Samorządowego nr 7.
Budowa mediateki startuje na dobre. Na pl. Pofranciszkańskim kończą się prace archeologiczne i rozpoczynają pierwsze roboty żelbetonowe.
Kilkaset osób przybyło w niedzielne popołudnie na piotrkowską Starówkę, aby wziąć udział w przedświątecznym spotkaniu na Rynku Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
W okolicy podzamcza trwa kolejna inwestycja drogowa. Remontowana jest południowo-wschodnia części placu Litewskiego.
Wspólne kolędowanie, uliczne jasełka i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (17.12) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
Przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje, że do 31 grudnia 2017 r. można zgłaszać kandydatów na ławników w ramach uzupełniających wyborów na ławników do Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim i do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Dobiegają końca kolejne inwestycje drogowe. Dziś (14.12) oddano do użytku wyremontowane drogi na osiedlu Jeziorna.
Ostatnie przedświąteczne zakupy będzie można zrobić na bożonarodzeniowym jarmarku, który w weekend (16-17.12) odbędzie się w Rynku Trybunalskim.
13 grudnia 1981 roku w Polsce wprowadzono stan wojenny. Wczoraj wspominaliśmy 36 rocznicę jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w powojennych losach Rzeczpospolitej.