Już w najbliższy piątek (23.03)  tysiące uczestników w całej Polsce wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Nie inaczej będzie w Piotrkowie Trybunalskim. W naszym mieście wierni mogą wybrać jedną z czterech tras.
Podzamcze przeistacza się w atrakcyjne osiedle mieszkaniowe. W najbliższym czasie w najstarszej części Piotrkowa do użytku oddanych zostanie 112 mieszkań.
Już po raz kolejny w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Jarmark Wielkanocny. W tym roku będzie miał jednak inną – bardziej atrakcyjną formę. 
W Piotrkowie Trybunalskim w tym roku wprowadzony zostanie pilotażowy program „Rower miejski”. Do dyspozycji mieszkańców będą 32 jednoślady.
Powrót zimy spowodował pogorszenie się warunków na drogach i chodnikach. Straż Miejska przypomina wszystkim właścicielom i administratorom budynków o obowiązku zabezpieczenia chodników poprzez posypanie piachem lub solą.
W piątkowe popołudnie na antenie Telewizji Piotrków odbyło się losowanie nagród za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki zamieszczonej w roczniku „Nasz Piotrków”.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki” ma nową siedzibę. Organizacja będzie się znajdować w Szkole Podstawowej nr 10.
Referat Zarządzani Kryzysowego i Obrony ostrzega przed śnieżnymi zamieciami, które od piątkowego popołudnia mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Ulice Rzemieślnicza i Asnyka to kolejne drogi w okolicy piotrkowskiego Podzamcza, które czeka modernizacja. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie robót.
Pomysł wprowadzenia zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych odbił się pozytywnym echem w mediach regionalnych i ogólnopolskich.