W środę (28.06) piotrkowscy radni będą obradować po raz ostatni przed przerwą wakacyjną.  Sesja Rady Miasta rozpocznie się o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta przy Pasażu Karola Rudowskiego 10.
 
Już w najbliższy piątek (30.06) w Rynku Trybunalskim odbędzie się koncert z cyklu „Kamienica…”. Tym razem spektakl poświęcony będzie piosenkom Agnieszki Osieckiej.
Jeszcze w tym roku powstanie łącznik ul. Broniewskiego z ul. Sulejowską. W Urzędzie Miasta otwarto oferty w przetargu na wykonanie inwestycji.
Mediateka czyli multimedialna biblioteka powstanie na pl. Pofranciszkańskim. Inwestycja ma wystartować jeszcze w tym roku.
W piątek (29.06) odbędą się bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 50-69 lat.
W lipcu na zmodernizowanej ulicy Spacerowej pojawi się asfalt. Inwestycja powoli zmierza do końca.
Za nami Imieniny Piotrków 2017. Na finał tegorocznych Dni Miasta zaśpiewał Jacek Stachursky. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z trzeciego dnia świętowania
Afromental, Kękę oraz Formacja Chatelet byli gwiazdami drugiego dnia Imienin Piotrków 2017. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.
III Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur zainaugurował Imieniny Piotrków 2017. W półmaratonie 800-lecia wystartowało 656 zawodników.
Jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z nauczycielami, którzy będą koordynatorami współpracy piotrkowskich szkół średnich z placówkami w Ness Ziona (Izrael).