Media ogólnopolskie pozytywnie oceniają wprowadzenie przez piotrkowski samorząd ograniczenia sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych. Zachęcamy do wysłuchania audycji w radiowej "Jedynce" i do lektury felietonu w tygodniku "Niedziela".
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które dziś (21.06) mogą występować na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Zgodnie z przewidywaniami meteorologów zjawisko może wystąpić między godziną 16.00 a 23.00.
Przebudowa pętli na osiedlu Wierzeje wchodzi w decydującą fazę. Prace drogowe uniemożliwią w najbliższym czasie dojazd w to miejsce autobusów MZK.
Ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych cieszy się zmodernizowany plac zabaw przy ul. Emilii Plater. Obiekt został oddany do użytku kilka dni temu.
Plasimet to piotrkowska firma produkująca dla branży motoryzacyjnej. Wśród jej klientów znajdują się producenci takich luksusowych marek samochodowych, jak m.in.: Jaguar, Audi, BMW, czy Volkswagen.

 
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół przybyli dziś (20.06) na Zamek Królewski, gdzie otrzymali nagrody wyróżnienia za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwach.
Wynikiem 2:1 dla reprezentacji Senegalu zakończył się pierwszy mecz kadry Adama Nawałki na Mistrzostwach Świata w Rosji. Mimo porażki na wysokości zadania stanęli piotrkowscy kibice dopingujący piłkarzy w Rynku Trybunalskim.
19-06-2018

Wakacje z MOK

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Dla tych, którzy spędzają je w mieście Miejski Ośrodek Kultury przygotował wiele atrakcji.
W najbliższy weekend w centrum miasta odbędą się Imieniny Piotrków 2018. W związku z planowanymi imprezami zmieni się organizacja ruchu na drogach i trasy kursowania autobusów MZK.
Polska-Senegal już dziś o godzinie 17:00. Dopingujmy biało-czerwonych w strefie kibica w Rynku Trybunalskim.