Kalendarz imprez

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Miejsce : Rynek Trybunalski Wystąpią: Bilety: wstęp wolny Godzina: 10:00 Na stanowiskach wystawienniczych, pod namiotami zlokalizowanymi w centrum miasta - Rynek Trybunalski przewidziane są konsultacje indywidualne w zakresie możliwości pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim przedstawi happening w przestrzeni miejskiej poświęcony problematyce cyberprzemocy. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą uczestniczyli w grze terenowej „Fundusze nas zmieniają”. Uczniowie szkół gimnazjalnych zagrają w gry planszowe. Zapraszamy do udziału w licznych konkursach dot. UE.

 Chcesz poznać EURODESK – przyjdź na spotkanie informacyjne prowadzone przez konsultanta.

 Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz wszystkich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego.

 Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Trybunalskim, które wraz z partnerami (PUP w Piotrkowie, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej EURO-CENTRUM i jednostkami działającymi w sektorze edukacji i rynku pracy, będącymi beneficjentami projektów współfinansowanych ze środków UE) przedstawi możliwości wykorzystania Funduszy Europejskich.

19 maja na Rynku w Piotrkowie Trybunalskim pokazowy mecz koszykówki i wiele więcej…
Wejdź na na facebookowy profil "Zmieniamy Łódzkie" i wyślij wiadomość - w treści wpisać należy swoje imię, nazwisko, dzień i miesiąc urodzin oraz miejsce zamieszkania. Na zgłoszenia czekamy do 17 maja.
W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich przewidujemy szereg atrakcji i konkursów z nagrodami dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Swoją wiedzę na temat funduszy unijnych można sprawdzić w Escape Roomie, a dla miłośników rysunku, karykatury za darmo! Warto przyjść na Piotrkowski Rynek  by posłuchać Varius Manx z Kasią Stankiewicz oraz spotkać się z Aleksandrem Martinezem z Mam Talent.